close
تبلیغات در اینترنت
کتاب الکترونیکی
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
دانلود کتاب آموزش نوشتن خط میخی
  • بازدید : (175)

 

در زمان های قدیم برای نوشتن فارسی از خط جالب و زیبای میخی استفاده می کردند، این کتاب در 15 صفحه توسط فرهاد نيلوفري نوشته شده است و شما در این کتاب راهنمایی های لازم را جهت یاد گیری خط میخی فارسی باستان را فرا میگیرید.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب ویروس کامپیوتر
  • بازدید : (33)

 

کتاب مفيدي است به نويسندگي ابراهيم آرام که لازم است کساني که با کامپيوتر سر و کار دارند از آن استفاده کنند تا در مورد ويروس ها، تروجان ها و حملات کامپيوتري بيشتر و دقيق‌تر اطلاعات داشته باشند تا در‌ واقع ضروري بتوانيد جلوي اين حملات و خطرات را بگيريد.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,
دانلود کتاب الکترونیکی راه اندازی کسب و کار امروزی
  • بازدید : (29)

 

امروزه کسب و کار مهمترين عوامل در زندگي انسان مي‌باشد، اين کتاب که نوشته حسين مجدفر مي‌باشد این کتاب به شما کمک مي‌کند تا يک کار خوب راه اندازي کنيد و از آن درآمد خوبي کسب کنيد. براي دريافت اين کتاب مفيد و کارآمد به ادامه مطلب مراجعه نماييد.


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,
دانلود کتاب الکترونیکی سارقین زمان
  • بازدید : (52)

زمان مهم ترین چیز در زندگی است و قابل بازگشت نیست این کتاب الکترونیکی در باره زمان و اهمیت آن توضیحات و توصیه هایی کرده است، این کتاب توسط مهدي عليمحمدي در 31 صفحه به نام سارقین زمان نوشته شده است. اگر زمان برای شما خیلی اهمیت دارد و دوست دارید زمان در دست شما باشد و بهترین برنامه ریزی ها را داشته باشید، این کتاب را به شما توصیه می کنیم.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,
کتاب کلید های میانبر ویندوز Windows Shortcuts
  • بازدید : (36)

در اين کتاب الکترونيکي تمام کليد هاي ميانبر ويندوز موجود است. اگر مي‌خواهيد تمام کليد هاي ميانبر را به صورت حرفه‌اي ياد بگيريد اين کتاب به شما توصيه مي شود. به عنوان مثال مي‌توانيد کليد ميانبر E که Alt+0203 مي‌شود را فرا بگيريد.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب الکترونیک 30 روش ساده برای تغییر کیفیت زندگی
  • بازدید : (36)

در این کتاب 30 روش ساده و در عین حال کارآمد برای ارتقاء کیفیت زندگی بیان شده است.این کتاب در 33 صفحه توسط رسول امید نوشته شده است.بدیهی است که صرفا با خواندن این کتاب هیچ تغییری در زندگی خوانندگان آن به وجود نخواهد آمد.بلکه علاوه بر مطالعه،عمل به توصیه های آن موجب تغییر اساسی در کیفیت زندگی افراد خواهد شد.برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود کتاب الکترونیک داستان طلوع من
  • بازدید : (24)

در این پست از سایت برای شما کاربران عزیز کتاب داستان زیبا "طلوع من" که در 39 صفحه نوشته شده است را آماده دانلود کرده ایم.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب خود آموز ویکی پدیا
  • بازدید : (54)

ويکي پديا دانشنامه اي آزاد با ميليونها مقاله و اطعلات مختص افراد گوناگون مي باشد،اين سايت يکي از پر بازديدترين سايت هاي جهان ميباشد و تفاوت آن با ساير سايتها در اين است که مطالب آن توسط کاربران بازديد کننده ارسال و ويرايش مي شود.در اين پست کتاب الکترونيکي آموزش کار با اين سايت مانند(افزودن پست،ويروايش پست،لينک ها،رفتار و فارسي نويسي)در ويکي پديا را با بياني ساده به شما آموزش مي دهيم.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود کتاب الکترونیک آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++ C)
  • بازدید : (41)

مهمترين مشکل دانش آموزان و دانشجويان تو رشته کامپيوتر درس برنامه نويسيه و هميشه به اين درس مثل يه غول بي شاخ و دوم نگاه ميکنن و فکر ميکنن هيچ وقت اين مسئله حل نميشه،شايد حتما بايد مخ کامپيوتر باشن تا بتونن اين درس و پاس کنن،اما این جوری نیست. شما میتونین به راحتی برنامه نویسی رو با این کتاب یاد یگیرین.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب الکترونیک چرا ثروتمند نیستیم؟
  • بازدید : (36)

افراد زيادي وجود دارند که دليل فقر يا ثروتمند نبودن خود را مسايل سياسي ، اقتصادي ، نداشتن سرمایه و ... مي دانند. دلايل ثروتمند نشدن نه سياسي ، نه اقتصادي ، نداشتن سرمایه و ساير عومل بيروني نيست. در اين کتاب 33 صفحه اي که نوشته حسين اکبرپور و به زبان فارسي منتشر شده است. شما دلايل اصلي ثروتمند نبودن را بررسي ميکند. اين کتاب به شما کمک مي کند تا ريشه هاي ثروتمند نبودن خود را به خوبي شناسايي کنيد.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ليست صفحات
تعداد صفحات : 4