close
تبلیغات در اینترنت
کتاب گوناگون
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
دانلود رایگان کتاب الکترونیک 30 روش ساده برای تغییر کیفیت زندگی
  • بازدید : (36)

در این کتاب 30 روش ساده و در عین حال کارآمد برای ارتقاء کیفیت زندگی بیان شده است.این کتاب در 33 صفحه توسط رسول امید نوشته شده است.بدیهی است که صرفا با خواندن این کتاب هیچ تغییری در زندگی خوانندگان آن به وجود نخواهد آمد.بلکه علاوه بر مطالعه،عمل به توصیه های آن موجب تغییر اساسی در کیفیت زندگی افراد خواهد شد.برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب خود آموز ویکی پدیا
  • بازدید : (54)

ويکي پديا دانشنامه اي آزاد با ميليونها مقاله و اطعلات مختص افراد گوناگون مي باشد،اين سايت يکي از پر بازديدترين سايت هاي جهان ميباشد و تفاوت آن با ساير سايتها در اين است که مطالب آن توسط کاربران بازديد کننده ارسال و ويرايش مي شود.در اين پست کتاب الکترونيکي آموزش کار با اين سايت مانند(افزودن پست،ويروايش پست،لينک ها،رفتار و فارسي نويسي)در ويکي پديا را با بياني ساده به شما آموزش مي دهيم.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب الکترونیک چرا ثروتمند نیستیم؟
  • بازدید : (36)

افراد زيادي وجود دارند که دليل فقر يا ثروتمند نبودن خود را مسايل سياسي ، اقتصادي ، نداشتن سرمایه و ... مي دانند. دلايل ثروتمند نشدن نه سياسي ، نه اقتصادي ، نداشتن سرمایه و ساير عومل بيروني نيست. در اين کتاب 33 صفحه اي که نوشته حسين اکبرپور و به زبان فارسي منتشر شده است. شما دلايل اصلي ثروتمند نبودن را بررسي ميکند. اين کتاب به شما کمک مي کند تا ريشه هاي ثروتمند نبودن خود را به خوبي شناسايي کنيد.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب مجموعه 101 جمله تاثیر گذار و انگیزشی
  • بازدید : (103)

جملات انگيزشي جملاتي مختصر و مفيد هستند که افراد را به تفکر بيشتر جهت موفقيت و مثبت انديشي تشويق مي کند ، خواندن اين جملات اصول و قواعدي دارد! باور کنيد که گاهي با خواندن يا شنيدن يک جمله تاثيرگذار، اتفاقاتي باور نکردني و زيبا در زندگي مان رخ خواهد داد، ممکن است از راهي که اشتباه ميرويم برگرديم، تصميمي را براي بدست آوردن فرصتي بهتر تغيير دهيم، حتي به اهداف و خواسته هاي بزرگتري فکر کنيم و به بهترين خواسته ها و آرزوهاي خود برسيم، در کتاب 101 جمله تاثير گذار و انگيزشي سعي شده است گلچيني از تاثيرگذارترين و موثرترين جملات انگيزشي به همراه اصول صحيح خواندن و ماندگاري اينگونه جملات ارائه گردد،  خواسته و آرزوهايي که شايد روزي به نظرمان محال مي آمد، خواندن جملات انگيزشي گاهي افراد را به نقطه عَطف زندگي خود رسانده و سرنوشت افراد را به طور باور نکردني تغيير داده است.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود کتاب الکترونیک مجموعه اشعار کودکانه
دسته بندی : کتاب گوناگون,
  • بازدید : (25)

کتاب اشعار کودکانه مجموعه اي  گرد آوري شده از زيباترين اشعار کودکان که توسط بهترين نويسندگان و شعراي معاصر، سروده شده است. بزرگاني نظير: جعفر ابراهيمي (شاهد) ، عباس يميني شريف ، افسانه شعبان نژاد ، ناصرکشاورز ، رودابه حمزه اي ، اسدالله شعباني ، شکوه قاسم نيا ، افشين اعلاء و … که همگي در زمينه ي کارهاي فرهنگي کودکان و نوجوانان ، فعاليتي چشمگير داشته اند.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب الکترونیک معرفی داروهای گیاهی
  • بازدید : (43)

در اين کتاب مجموعه اي از صدها داروي گياهي که به صورت دسته بندي الفبايي ليست شده اند را براي شما عزيزان آماده دانلود کرده ايم اين کتاب توسط دکتر فرهاد همت خواه گرداوري شده است و شما در آن با راز نهفته داروهاي گياهي آشنا مي شويد. اکثر داروهاي گياهي اين مجموعه در عطاري ها قابل تهيه مي باشد. اين کتاب به صورت PDF و به زبان فارسي آماده دانلود در ادامه مطلب مي باشد.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب الکترونیک حفظ امنیت خانواده در اینترنت
  • بازدید : (32)

بي شک عصر ارتباطات يعين همين زماني که ما هستيم آبستن خطرات بسياري براي کودکان و نوجوانان است. خطراتي که در صورتي که ما خود را به نوجواني که شب و روش در اينترنت است مسئول ندانيم ، به او خيانت بزرگي کرده ايم يا دادن استفاده درست از اينترنت ، کنترل کودکان در استفاده نکردن از سايتهاي آنچناني و مراقبت از وي در محيط مجازي وظيفه تک تک پدران و مادرن است در اين کتاب ما به شما اموزش ميدهيم که چگونه اين مهم را کنترل کنيد و بدست بگيريد.برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود کتاب الکترونیک آموزش اسامی میوه ها و سبزیجات به صورت فارسی و انگلیسی
  • بازدید : (306)

کتاب پيش رو نوشته مژگان بهروزپور مي باشد که در آن اسامي کامل ميوه ها و سبزيجات را به زبان انگليسي و فارسي قرار داده است تا بتواند گامي در جهت يادگيري آسان اين اسامي باشد. اين کتاب در 15 صفحه منتشر شده است و به صورت PDF هم اکنون آماده دانلود از ادامه مطلب مي باشد.

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب اسرار و فواید خواندن آیت الکرسی
  • بازدید : (55)

کرسی از ریشه ( ک- ر – س ) گرفته شده و به معنی اتصال یافتن اجزای یک ساختمان به هم می باشد و نیز کرسی را تخت هم می گویند که بر آن می نشینند که در این زمینه  می توان برای کرسی سه معنی آورد .

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
دانلود رایگان کتاب جدید تیپ شخصیتی و همسر گزینی
  • بازدید : (84)

کتاب پيش رو در 47 صفحه و به زبان فارسي تنظيم شده است. در اين کتاب شما با انواع شخصيت ها و همسر گزيني هر شخصيت به طور کامل آشنا خواهيد شد.  اين کتاب هم  براي مجرد ها و هم متاهل ها مي تواند مفيد باشد. با مطالعه مطالب زير و معرفي انواع شخصيت از ديدگاه روانشناسي، بر اساس دو گونه طبقه بندي متفاوت، مي توانيد شخصيت خود را بشناسيد. اگر مجرد باشيد اين آگاهي کمک مي کند تا در انتخاب همسر آينده تان موفق تر باشيد و تصميم صحيح تري براي ازدواج بگيريد. اگر متاهل باشيد مي تواند در برخورد با همسرتان شما  ياري کند، و روابط زناشوئي شما بهبود يابد. 

 


برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ليست صفحات
تعداد صفحات : 2